Конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії «В» - провідного спеціаліста служби у справах дітей Карлівської районної державної адміністрації

Відповідно до статті 22 Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» розпорядженням голови райдержадміністрації від 07.07.2017  № 176 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії «В» -  провідного спеціаліста служби у справах дітей Карлівської районної державної адміністрації.

Розпорядження голови

районної державної

адміністрації

05.07.2017       № 176

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади

державного службовця категорії «В» -  провідного спеціаліста служби у справах дітей Карлівської районної державної адміністрації Полтавської області

Загальні умови

Посадові обов’язки

забезпечення реалізації на території району державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.

Умови оплати праці

відповідно до штатного розпису посадовий оклад становить 2649,00 грн.,  інші виплати відповідно до Закону України «Про державну службу»

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

відповідно до статті 25 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VІІІ „Про державну службу” та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246, особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає до конкурсної комісії такі документи:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копія (копії) документу (документів) про освіту;

5) заповнена особова картка встановленого зразка;

6) посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік.

Термін прийняття документів - 15 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. Документи приймаються до 17.00 години 19 липня 2017 року.

Дата, час і місце проведення конкурсу

21.07.2017  о 09.00 за адресою:

39500, м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 85

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Дзюб Наталія Миколаївна

тел. (05346) 2-25-41

karliv_rda@adm-pl.gov.ua

Вимоги до професійної компетентності

Загальні вимоги

Освіта

вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра, бакалавра

Досвід роботи

не потребує

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Спеціальні вимоги

Освіта

вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра, бакалавра відповідного професійного спрямування

Знання законодавства

Конституція України;

Закон України «Про державну службу»;

Закон України «Про запобігання корупції»;

Закон України «Про доступ до публічної інформації»;

Закон України «Про звернення громадян».

Професійні чи технічні знання

1. Сімейний кодекс України

2. Закон України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей».

3) Закон України «Про охорону дитинства».

4) Закон України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

5) Закон України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей».

Спеціальний досвід роботи

без вимог до спеціального досвіду роботи

Знання сучасних інформаційних технологій

вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку

Особистісні якості

аналітичні здібності;

дисципліна і системність;

ініціативність та відповідальність;

самостійність і наполегливість в роботі.

Керівник апарату

райдержадміністрації                     /підпис/                            С.А.Барилко