Інформаційні картки управління соціального захисту населення райдержадмінстрації

Версія для друкуВерсія для друку
 1. "Надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива"
 2. "Надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу"
 3. "Надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме"
 4. "Виплата одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня"
 5. "Прийняття рішення щодо соціального обслуговування громадянина територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг)"
 6. "Видача довідки для отримання пільг особам з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу"
 7. "Видача особі подання про можливість призначення її опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена"
 8. "Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів"
 9. "Видача дозволу піклувальнику для надання згоди підопічній повнолітній особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочину"
 10. "Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям"
 11. "Надання державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування"
 12. "Надання державної допомоги при народженні дитини"
 13. "Надання державної допомоги при усиновленні дитини"
 14. "Надання державної допомоги на дітей одиноким матерям"
 15. „Надання державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування”
 16. „Надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю"
 17. „Надання надбавки на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю”
 18. "Надання державної соціальної домомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю"
 19. "Надання державної соціальної допомоги на догляд"
 20. "Компенсаційна виплата фізичній особі, яка надає соціальні послуги"
 21. "Надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею"
 22. "Призначення щомісячної адресної допомоги внутрушньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг"
 23. "Призначення одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю"
 24. "Призначення та виплата одноразової компенсації сім'ям, які втратили годувальника із числа осіб, віднеесних до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, та учасників ліквідації наслідків інших ядерних аварій, осіб, які брали участь у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів і виконанні на них регламентних робіт, смерть яких пов'язана з участю у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів і виконанні на них регламентних робіт; одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов'язана з Чорнобильською катастрофою "
 25. "Видача напаравлення (путівки) особам з інвалідністю до реабілітаційних установ сфери управління Мінсоцполітики  та/або структурних підрозділів з питань соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських, районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадмінітсрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад"
 26. "Видача направлення на проходження обласної, центральної міської у мм. Києві та Севастополі медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями"
 27. "Видача направлення на забезпеченння технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю"
 28. "Видача путівки на влаштування до будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з Інвалідністю, геріатричного пансіонату, пансіонату для ветеранів війни і праці, психоневрологічного інтернату, дитячого будинку-інтернату або молодіжного відділення дитячого будинку-інтернату"
 29. "Установлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї"
 30. "Встановлення статусу члена сім'ї загиблого ветерана війни"
 31. "Встановлення статусу учасника війни"
 32. "Встановлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни"
 33. "Видача посвідчення особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю"
 34. "Надання державної допомоги особі, яка доглядає за хворою дитиною"
 35. "Призначення та виплата копнсації та допомоги учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, учасникам ліквідації ядерних аварій, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, потерпілим від радіаційного опромінення, віднесених до категрій 1,2 та 3, дітям, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, дітям з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи"
 36. "Надання державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях"
 37. "Призначення тимчасової державної допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату  у зв'язку з відсутністю страхового стажу"
Наверх ↑