Громадське обговорення

Версія для друкуВерсія для друку

Обговорюється проект Програми економічного і соціального розвитку Карлівського району на 2017 рік.

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, громадських організацій повідомляємо про обговорення проекту Програми економічного і соціального розвитку Карлівського району на 2017 рік.

Проект Програми розміщено на офіційній веб – сторінці райдержадміністрації: діяльність РДА/соціально – економічний розвиток (за посиланням http://karlivka.adm-pl.gov.ua/sites/karlivka.adm-pl.gov.ua/files/proekt_programi_na_2017_rik_karlivskiy_rayon.compressed_0.pdf).

Пропозиції та зауваження до Проекту Програми економічного і соціального розвитку Карлівського району на 2017 рік приймаються поштою 39500, м. Карлівка, вул.. Полтавський шлях, 85 або за ел. адресою: karliv_rda@adm-pl.gov.ua до 16 грудня 2016 року. 


Обговорюється проект розпорядження  голови районної державної адміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по визначенню пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Карлівського району».

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Карлівська райдержадміністрація оприлюднює проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по визначенню пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Карлівського району».

З текстом проекту розпорядження та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися у відділі економіки райдержадміністрації та юридичному секторі апарату райдержадміністрації  (м.Карлівка, вул. Полтавський шлях, 85) та на офіційній сторінці Карлівської РДА в мережі інтернет (http://karlivka.adm-pl.gov.ua/sites/karlivka.adm-pl.gov.ua/files/proekt_...).

Зауваження та пропозиції від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, приймаються у письмовій формі до 22 квітня 2016 року за адресами:

м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 85 –  відділ економіки райдержадміністрації та юридичний сектор апарату  райдержадміністрації;

м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 – Державна регуляторна служба України.


Обговорюється проект розпорядження  голови районної державної адміністрації «Про затвердження  Положення про конкурсний комітет та порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських  автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Карлівського району».

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Карлівська райдержадміністрація оприлюднює проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження Положення про конкурсний комітет та порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських  автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Карлівського району».

З текстом проекту розпорядження та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися у відділі економіки райдержадміністрації та юридичному секторі апарату райдержадміністрації  (м.Карлівка, вул.Леніна,85) та на офіційній сторінці Карлівської РДА в мережі інтернет (http://karlivka.adm-pl.gov.ua/docs/pro-zatverdzhennya-polozhennya-pro-ko...).

Зауваження та пропозиції від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, приймаються у письмовій формі до 25 березня 2015 року за адресами:       м. Карлівка, вул. Леніна, 85 –  відділ економіки райдержадміністрації та юридичний сектор апарату  райдержадміністрації; м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 – Державна регуляторна служба України.


Обговорюється проект розпорядження  голови районної державної адміністрації «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються органами виконавчої влади через Центр надання адміністративних послуг при Карлівській райдержадміністрації».

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Карлівська райдержадміністрація оприлюднює проект розпорядження  голови районної державної адміністрації «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються органами виконавчої влади через Центр надання адміністративних послуг при Карлівській райдержадміністрації».

З текстом проекту розпорядження та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися у відділі економіки райдержадміністрації та юридичному секторі апарату райдержадміністрації (м. Карлівка, вул. Леніна, 85) та на офіційній сторінці Карлівської райдержадміністрації  в мережі інтернет (http://karlivka.adm-pl.gov.ua/docs/pro-zatverdzhennya-pereliku-administr...).

Зауваження та пропозиції від юридичних та фізичних осіб, їхніх об’єднань приймаються у письмовій формі до 22 вересня 2014 року за адресами:      м. Карлівка, вул. Леніна, 85 - відділ економіки райдержадміністрації та юридичний сектор апарату райдержадміністрації; м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 – Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.


Обговорюється проект Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)".

Додаток: Порівняльна таблиця до проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)".

Пропозиції та зауваження направляти до 05 червня 2014 року на адресу Карлівської райдержадміністрації електронною поштою:  karliv_rda@adm-pl.gov.ua або поштою на адресу: вул. Леніна,  85, м. Карлівка, 39500.

Контактний телефон: (05346) 2-24-54.


 

Наверх ↑