Звернення голови Карлівської райдержадміністрації Олександра Солодовника

Версія для друкуВерсія для друку

Звернення голови Карлівської райдержадміністрації

Олександра Солодовника

До мене звернулися журналісти ДП Телерадіостудія «Онікс» приватного підприємства «Ланнівський цукровий завод» і телерадіооб’єднання «Контакт» за фактом перешкоджання їхній професійній діяльності.

Розповіли, що 23 червня їх не пропустили на громадські слухання, що відбувалися на міському стадіоні ФК «Карлівка». На заході обговорювали питання про добровільне об’єднання територіальних громад Карлівки, Солоної Балки, Іванівки та Федорівки в Карлівську об’єднану територіальну громаду. 

Розпорядження №76 про проведення цих громадських слухань видане виконуючим обов’язки Карлівського міського голови Олегом Стовбуном 18.06.2020 року. Оголошення про захід, як і розпорядження, розміщені на офіційному веб-сайті Карлівської міської ради. Анонс події розмістили й на сторінці Карлівської міської ради в соціальній мережі «Фейсбук». Захід був публічним, і представники засобів масової інформації мали законне право перебувати на ньому та висвітлювати його перебіг. З огляду на оголошення, «усіх небайдужих» запросили, тільки попередили про наявність із собою паспорта, а ось працівників вищезазначених медіа, які прийшли виконувати свої професійні обов’язки, представилися, мали журналістські посвідчення, навіть не пропустили на захід, зазначивши, що потрібно мати письмовий дозвіл міського голови. 

Ще раз нагадаю, що громадські обговорення – це публічний захід, і представникам ЗМІ не потрібні були якісь дозволи. 23 червня на стадіоні ФК «Карлівка» відбувалася важлива подія у житті регіону, адже обговорювалося питання створення об’єднаної територіальної громади. Це дуже важливий процес, адже децентралізація триває, і суспільство потрібно інформувати про її перебіг. Ми всі зацікавлені в тому, щоб оперативно отримувати достовірну інформацію про події у регіоні. 

Цілком підтримую журналістську спільноту в її законному праві одержувати інформацію. Ніхто не має права перешкоджати журналістам у виконанні їхніх професійних обов’язків.

Тому звертаюся до Головного управління Національної поліції в Полтавській області, Карлівського ВП ГУНП в Полтавській області відреагувати на цю ситуацію і дати їй правову оцінку. 

 

 

 

Голова Карлівської райдержадміністрації 

Олександр Солодовник

 

Наверх ↑