Засідання спостережної комісії при райдержадміністрації

Засідання спостережної комісії при райдержадміністрації

29 травня 2020 року голова райдержадміністрації Олександр Солодовник провів засідання спостережної комісії, на якому було розглянуто ряд питань. Зокрема,  про новий склад комісії, про обрання заступника голови спостережної комісії, про надання послуг тимчасового притулку суб’єктами соціального патронажу, особам звільненим з місць позбавлення волі, які не мають жилої площі, після прибуття до обраного місця проживання.

Також, на засіданні заслухали інформацію начальника Карлівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області Володимира Осипенка про стан здійснення заходів щодо підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді позбавлення (обмеження ) волі на певний строк, та порядок взаємодії органів пробації з суб’єктами соціального патронажу при здійсненні таких заходів.

За результатами проведеного засідання комісією було прийнято ряд рішень.