Засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Засідання районної тимчасової комісії з питань  погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

7 листопада  2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Василець відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань  погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.  На засіданні комісії було розглянуто питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях району та про стан погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

У ході засідання заслухано пояснення тимчасово виконуючого обов’язки керівника ДП «Жовтневий спиртовий завод»  Павленка О.О. щодо термінів погашення зарплатних боргів.

За підсумками засідання комісії дано ряд протокольних доручень.