Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

31 січня 2018 року відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке проводив виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації, заступник голови районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Сергій Барилко.

У ході засідання секретар робочої групи Сніжана Вітюгіна проінформувала присутніх про проведену районною робочою групою роботу за січень 2018 року. У січні 2018  року проведено 1 рейд-спостереження, під час якого обстежено місця здійснення господарської діяльності магазинів, які здійснюють роздрібну торгівлю продовольчих товарів, та суб’єктів господарювання, які надають перукарські послуги. Загалом обстежено  5 фізичних осіб-підприємців. Під час обстежень виявлено порушення у 1 перукарні, де на момент перевірки був відсутній трудовий договір. За результатом перевірок протягом січня 2018 року легалізовано 1 робоче місце у добровільному порядку.

Заступник голови районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Сергій Барилко звернув увагу присутніх  на проблему нелегального працевлаштування, та наголосив, що потрібно регулярно проводити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства про працю стосовно прав і гарантій найманих працівників, з метою профілактики недопущення даних порушень.

Також, членами робочої групи було обговорено пропозиції щодо планування роботи та складання графіку рейдів-обстежень на лютий 2018 року.

За підсумками засідання комісією прийнято ряд рішень.