Засідання районного штабу з організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році

16 травня 2018 року у Карлівській райдержадміністрації відбулося засідання районного штабу з організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році, у якому взяли участь виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Тетяна Василець,  заступник голови райдержадміністрації Олександр Артеменко, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, а також, голови профспілок району та сільські голови. На засіданні було розглянуто основні питання, що стосуються відпочинку та оздоровлення дітей району у 2018 році.

Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей Карлівського району влітку 2018 року присутніх проінформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту Людмила Слєпцова.

Методист районного методичного кабінету Оксана Темченко доповіла про стан планування і проведення літньої оздоровчої кампанії влітку 2018 року та механізм надання путівок в заміські оздоровчі табори.

Про організацію роботи відпочинкових таборів влітку 2018 року доповіла методист районного методичного кабінету Катерина Пирлик.

Також, було обговорено дотримання державних санітарних норм у літніх відпочинкових таборах.

За підсумками засідання членами районного штабу було прийнято ряд рішень.