Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Карлівській районній державній адміністрації

11 липня 2017 року під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Костенка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Карлівській районній державній адміністрації.

На засіданні члени комісії розглянули питання про виконання обов’язків опікуна стосовно підопічного, які мешкають у с.Короленківка, що знаходиться на території Максимівської сільської ради. Після ряду уточнюючих питань та інформації доповідачів комісією було прийнято рішення залишити дитину з його бабусею, яка є його опікуном на даний час.

Також, на засіданні членів комісії було ознайомлено з заявами громадян та Карлівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді про позбавлення батьківських прав певних осіб. Розглянути заяви було вирішено на наступному засіданні комісії з питань захисту прав дитини при Карлівській районній державній адміністрації, запросивши представників родин.