Засідання колегії районної державної адміністрації

Засідання колегії районної державної адміністрації

28 липня 2020 року під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Солодовника відбулося засідання колегії районної державної адміністрації.

На порядок денний було винесено питання про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях району, по якому доповідала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Заєць.

За статичними даними станом на 01.07.2020 року сума заборгованості з виплати заробітної плати становить 1450,3. тис. грн. Всю суму заборгованості становить заборгованість із заробітної плати підприємства-банкрута ДП Жовтневий спиртовий завод, яка виникла ще в 2014 році.

Тетяна Заєць проінформувала присутніх про вжиті заходи, спрямовані на погашення заборгованості.

Завдяки ТОВ «Ростгруп - Енерго», яке надало в оренду нове обладнання по обезводненню спирту та виділило кошти для ремонту будівель, спиртозавод розпочав свою діяльність 31.03.2020 року. На роботу прийнято 79 осіб. За період з 31.03.2020 року по 24.04.2020 року заводом було вироблено 95 тис. декалітрів дезінфекційного засобу. Протягом поточного року заробітної плати було виплачено на суму 1651,0 тис. грн.

Але у зв’язку  з тим, що з 24 квітня підприємство  призупинило діяльність через проведення ремонтних робіт, заборгованість по виплаті заробітної плати зросла.

По підприємству складено графік погашення заборгованості з виплати заробітної плати у 2020 році. На 1.07.2020 року заборгованість очікувалася більша, ніж становить фактично. Графік виконується.

Також, на колегії було заслухано питання про хід виконання у райдержадміністрації комплексу основних антикорупційних заходів у І півріччі 2020 року.

По даному питанню провідний спеціаліст-юрисконсульт відділу управління персоналом, організаційної та правової роботи апарату райдержадміністрації Алла Демченко проінформувала, що протягом І півріччя було здійснено перевірку подання щорічних декларацій суб’єктами декларування, які працюють та працювали у районній державній адміністрації в звітному періоді. За результатами перевірки фактів неподання чи несвоєчасного подання декларацій виявлено не було.

Проведення закупівель у структурних підрозділах райдержадміністрації здійснюється з дотриманням вимог чинного законодавства про публічні закупівлі.

Протягом І півріччя 2020 року від органів судової влади до райдержадміністрації не надходила інформація про осіб, притягнутих до адміністративної чи кримінальної відповідальності  за порушення антикорупційного законодавства.

Також, відповідно до повноважень райдержадміністрацією проведено аудит використання земель сільськогосподарського призначення.

За підсумками колегії відповідальним виконавцям було дано ряд доручень.