Його ім'я закарбоване у вічності...

Версія для друкуВерсія для друку

Його ім'я закарбоване у вічності...

14 вересня 2020 року голова райдержадміністрації Олександр Солодовник спільно з Мартинівським сільським головою Віктором Котенком та тимчасово виконуючим обов’язки військового комісара Карлівського військового комісаріату, майором Олексієм Веремієнком відвідали могилу Дмитра Барвіна та вшанували загиблого героя покладанням квітів і хвилиною мовчання.

Сьогодні Дмитру мало б виповнитися 27 років… Але…

Навесні 2013 року він був призваний на строкову військову службу, а у 2014 році він підписав контракт зі Збройними Силами України.

16 лютого 2015 року колона військ Збройних Сил України була обстріляна проросійськими військами та найманцями, а БТР з військовими підірвався на фугасі, внаслідок чого Дмитро отримав поранення несумісні з життям.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни,  Дмитро посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

1 вересня 2015 року у Мартинівській школі, в якій навчався Дмитро Барвін, на його честь відкрили меморіальну дошку.

Наш святий обов’язок – пам’ятати героїв, які за нашу свободу та незалежність віддали найцінніше, що є в кожного – своє життя. Їх імена закарбовані у вічності… Герої не вмирають!

Наверх ↑