Як знайти свою професійну стежину

Версія для друкуВерсія для друку

Як знайти свою професійну стежину

Життя дуже швидко плине – вже на порозі у школярів старших класів  настає закінчення школи,  а із ним починається шлях у доросле життя, де рано чи пізно доведеться обирати якусь професію для досягнення перспективного майбутнього.

Для здійснення вдалого вибору Карлівська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості за сприянням Відділу освіти, молоді та спорту Карлівської РДА 20 листопада організувала профорієнтаційний захід для десятикласників під назвою «День кар’єри».  Під час його проведення учні 10-х класів закладів загальної середньої освіти Карлівського району зустрілися із представниками різних навчальних закладів Полтавської та Харківської областей - як вищих так і професійно-технічних.  У гостинному приміщенні Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко учні приймали своїх гостей, які яскраво та предметно розповіли про професії та спеціальності, за якими здійснюється навчання в цих закладах. Студенти та викладачі Полтавського професійного ліцею, Професійно-технічного училища №50 м.Карлівки, Національного фармацевтичного університету та Української інженерно-педагогічної академії м.Харкова презентували за допомогою відеороликів свої заклади, розповіли про умови вступу, про професії та спеціальності, за якими навчають, про терміни навчання та навчальні програми, про можливість брати участь у художній самодіяльності та навели приклади успішної кар’єри  випускників.  Між виступами запрошених лунали пісні у виконанні студентів, які підтвердили, що крім навчання, вони ще мають вільний час і для захоплень.

Студенти Полтавського професійного ліцею провели вікторину, присвячену історії та діяльності їх закладу, переможці якої отримали солодкі призи.

Фахівець з профорієнтації служби зайнятості Інна Осіпенко повідомила, що зараз на ринку праці району великим попитом користуються саме кваліфіковані представники робітничих професій та для допомоги у здійсненні свідомого вибору професії презентувала учням та вчителям безкоштовну Платформу профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості http://profi.dcz.gov.ua/, за допомогою якої  можна отримати висновки щодо своїх професійних здібностей після самостійного проходження  тестування.

По закінченні офіційної частини учні ще довго не відпускали своїх гостей, розпитуючи їх про навчальні заклади, про студентське життя.

Карлівська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості висловлює щиру подяку відділу освіти, молоді та спорту Карлівської РДА, Карлівській гімназії імені Ніни Герасименко та Будинку дитячої юнацької творчості за допомогу в проведенні профорієнтаційного заходу.

Маємо надію,  що цей захід допоможе школярам здійснити вдалий вибір для побудови успішної професійної кар’єри.

 

Детальніше на сайтах:

https://pol.dcz.gov.ua/

 

https://www.facebook.com/KarlivkaRF/

Наверх ↑