Вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні

Вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, ми згадуємо події, які сколихнули весь світ, змінили хід історії. Ми вшановуємо подвиг справжніх патріотів України – Героїв Небесної Сотні.

З цієї нагоди за участі виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Сергія Барилка, голови районної ради Юрія Ткачова, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександра Четверикова відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятного знаку мешканцям Карлівського району, які віддали своє життя за свободу і незалежність України. Також, у заходах взяли участь представники трудових колективів організацій та установ району, громадських організацій, засобів масової інформації, військовослужбовці та громадськість міста.

Впродовж листопада 2013 року – лютого 2014 року до переліку кращих синів і дочок нації, додалося більше ста учасників Революції Гідності, які рішуче стали до боротьби зі злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. Усі Герої Небесної Сотні були простими людьми, які у вирішальний час не змогли байдуже дивитися на те, що коїться на вулицях столиці. Вони не думали про те, що можуть загинути. Вони лиш знали, що так, як є – далі бути в Україні не може.

А 20 лютого людей, які вийшли на мирний протест, щоб висловити, щоб висловити свою громадську позицію, почали без розбору обстрілювати снайпери. Силовики розстрілювали активістів бойовими набоями. Того дня загинула найбільша кількість людей. Їх назвали «Небесною Сотнею». Кожен із них загинув за правду, свободу і незалежність своєї держави. Кожен із них ціною власного життя показав, що наш український дух є незламним, а народ - нескореним.