Вітання голови райдержадміністрації Олександра Солодовника

Вітання голови райдержадміністрації Олександра Солодовника

Дорогі діти та батьки!

Щиро вітаю вас із прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей! Це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі завжди були радісними та щасливими, щоб вони могли з посмішкою згадувати свої дитячі роки. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє - головний обов’язок батьків, суспільства та держави в цілому. Діти - наше майбутнє, а значить - майбутнє України. Бажаю нашим маленьким громадянам та їх батькам міцного здоров’я, добра, радості, здійснення мрій та взаєморозуміння. Слова особливої поваги - людям, які піклуються про дітей, що залишилися без батьківського піклування і найбільше потребують тепла і любові. Миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій нашій державі!

З повагою голова райдержадміністрації Олександр Солодовник.