Відкриття оновленого майданчика для міні-футболу

Відкриття оновленого майданчика для міні-футболу

18 травня 2018 року в м. Карлівка відбулося відкриття майданчика зі штучним покриттям для міні-футболу, у якому взяли участь голова районної ради Петро Світлик,  виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Тетяна Василець, заступник голови райдержадміністрації Олександр Артеменко, депутат обласної ради Ігор Горжій та депутати районної ради.

Роботи по оновленню міні-футбольного поля було профінансовано завдяки  спільним зусиллям депутатського корпусу районної ради та депутатів обласної ради Ігоря Горжія, Юрія Тимохи, Володимира Литвина та Анатолія Кибки.

Під час заходу Ігор Горжій та депутат районної ради Роман Підгайний вручили юним футболістам подарунки, після чого вихованці дитячо-юнацької спортивної школи провели на оновленому майданчику товариський матч.