Відбулося засідання районного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури

14 вересня 2020 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Тетяни Василець відбулося засідання районного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури.

На засіданні було обговорено питання про стан забезпечення  безперешкодного доступу  осіб з обмеженими фізичними можливостями  до приміщень загальноосвітніх навчальних закладів району та до ПТУ № 50 м.Карлівка, по якому доповідали начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Слєпцова та інженер з охорони праці ПТУ № 50 м.Карлівка Ірина Жилка.

Також, було заслухано питання про стан облаштування транспортної мережі м.Карлівка світлофорами, пішохідних доріжок пониженими бордюрами та стан благоустрою тротуарних доріжок і прибудинкових територій, по якому присутніх проінформувала начальник Карлівського виробничого управління житлово-комунального господарства Любов Гончаренко.

За підсумками засідання членами комітету було прийнято ряд відповідних рішень.