Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

26 серпня 2020 року під головуванням голови райдержадміністрації відбулося засідання колегії районної державної адміністрації.

На порядок денний було винесено питання про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за І півріччя 2020 року.

Про результати оцінки діяльності райдержадміністрації у розрізі напрямків соціально-економічного розвитку доповідала головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту населення райдержадміністрації Наталія Моторна.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Анатолій Магда проінформував присутніх, що за підсумками І півріччя до бюджету району надійшло 91,9% платежів від підприємств, організацій та населення району відносно плану на І півріччя, а до районного бюджету  надійшло 97% коштів від запланованого показника на І півріччя.

Бюджет міста по доходах за І півріччя 2020 року виконано на 90,6%, сільські бюджети в цілому виконані на 72,8 %. По доходах виконано лише районний та 2 сільських бюджети (Верхньоланнівський – 107,7% та Лип’янський – 112,3%).

Кредиторська заборгованість загального фонду по установах відсутня. За І півріччя 2020 року заборгованість по виплаті заробітної плати з нарахуваннями та спожитих енергоносіях відсутня.

Також, на засіданні колегії розглянули питання про матеріально-технічне, кадрове забезпечення транспортних перевезень шкільними автобусами учнів та створення умов безпечної експлуатації транспортних засобів, по якому доповідала начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Слєпцова.

Як зазначила начальник, на сьогоднішній день, враховуючи ряд факторів, з’явилася нагальна потреба у придбанні трьох шкільних автобусів.

За підсумками засідання відповідальним виконавцям дано ряд доручень.