Відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації

Відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації

02 липня 2020 року під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Солодовника відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації.

На порядок денний було винесено питання про підсумки роботи житлово-комунальних підприємств району в осінньо-зимовий період 2019-2020 року та завдання з підготовки до опалювального сезону 2020-2021 року, по якому доповідав начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту населення райдержадміністрації Павло Чорноштан та представники підприємств-надавачів комунальних послуг.

Під час обговорення даного питання Павло Чорноштан зазначив, що опалювальний сезон 2019-2020 років пройшов в звичному режимі, за винятком незначних аварій на котельнях, які були оперативно ліквідовані працівниками «Полтаватеплоенерго». Значних та довготривалих відхилень від температурного режиму не було. Роботи щодо підготовки житлово-комунальних підприємств до опалювального сезону 2020-2021 року є плановими, а тому є час для виконання всіх робіт в повному обсязі, щоб забезпечити вчасний пуск тепла на об’єкти в опалювальний сезон 2020-2021.

Начальник КП «Карлівка Новатор» Валерій Фуртас, майстер Карлівської дільниці «Полтаватеплоенерго» Владислав Попов, головний інженер Карлівського УЕГГ Станіслав Кошелев, начальник Карлівської дільниці КП «Полтававодоканал» Роман Сезоненко, начальник Карлівського виробничого управління житлово-комунального господарства Любов Гончаренко прозвітувалися про виконані роботи та проінформували про обсяг запланованих робіт й проблемні питання, що виникають в процесі підготовки до опалювального сезону 2020-2021.

За підсумками засідання головою райдержадміністрації було дано ряд відповідних доручень відповідальним виконавцям.