Відбулася районна конференція педагогічних працівників

Відбулася районна конференція педагогічних працівників

27 серпня 2020 року відбулася районна серпнева конференція педагогічних працівників Карлівського району «Освіта Карлівщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2018/2019 навчального року та основні завдання на 2019/2020 рік», на яку були запрошені керівники закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, директор інклюзивно-ресурсного центру, директор міжшкільного навчально-виробничого комбінату, працівники апарату відділу освіти, молоді та спорту та методисти районного методичного кабінету.

В роботі конференції взяв участь голова Карлівської районної державної адміністрації Олександр Солодовник, який в цілому позитивно оцінив готовність закладів освіти до нового навчального року. Зокрема, він зазначив, що на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої світи в умовах Нової української школи використано кошти субвенції з державного та обласного бюджетів місцевим бюджетам, кошти районного бюджету, що значно покращило матеріальне забезпечення закладів освіти.

Голова районної державної адміністрації привітав учасників конференції та педагогів району з початком нового 2020/2021 навчального року. Побажав, щоб цей рік став для них роком нових професійних досягнень та особистих звершень.