Відбулася районна конференція педагогічних працівників

Версія для друкуВерсія для друку

Відбулася районна конференція педагогічних працівників

27 серпня 2020 року відбулася районна серпнева конференція педагогічних працівників Карлівського району «Освіта Карлівщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2018/2019 навчального року та основні завдання на 2019/2020 рік», на яку були запрошені керівники закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, директор інклюзивно-ресурсного центру, директор міжшкільного навчально-виробничого комбінату, працівники апарату відділу освіти, молоді та спорту та методисти районного методичного кабінету.

В роботі конференції взяв участь голова Карлівської районної державної адміністрації Олександр Солодовник, який в цілому позитивно оцінив готовність закладів освіти до нового навчального року. Зокрема, він зазначив, що на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої світи в умовах Нової української школи використано кошти субвенції з державного та обласного бюджетів місцевим бюджетам, кошти районного бюджету, що значно покращило матеріальне забезпечення закладів освіти.

Голова районної державної адміністрації привітав учасників конференції та педагогів району з початком нового 2020/2021 навчального року. Побажав, щоб цей рік став для них роком нових професійних досягнень та особистих звершень.

Наверх ↑