Відбулася нарада у виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Сергія Барилка

06 серпня 2019 року відбулася нарада у виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Сергія Барилка.

На порядок денний було винесено питання про хід виконання у районі постанови Кабінету Міністрів України №411 від 25.04.2018 «Деякі питання електронної системи охорони здоров'я» та перехід звітної документації медичних працівників у електронний вигляд.

З даного питання головний лікар КНП «Карлівська центральна районна лікарня ім. Л.В.Радевича» Олександр Сіренко проінформував присутніх, що у зв’язку з проведенням пілотного проекту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування для вторинної медичної допомоги у Полтавській області, у районну лікарню придбано комп’ютерне обладнання в повному обсязі для лікарів поліклініки та стаціонару. Повністю комп’ютеризовані пости медичних сестер в усіх стаціонарних відділеннях з метою передачі інформації щодо пролікованих пацієнтів зі стаціонару районної лікарні до електронної системи Національної служби здоров'я України.

Встановлено модуль MedControl, який призначений для ведення форми первинної облікової документації №066/о (карта пацієнта, що вибув зі стаціонару) та передачі даних до НСЗУ. Протягом квітня-травня в рамках договору з ТзОВ «АСКЕП» проводилося тестування електронної медичної інформаційної системи (МІС) «Ascep.net» на 8 робочих місцях. За висновками лікарів система визнана недосконалою, тому для повного впровадження МІС триває пошук такої, яка б відповідала всім сучасним вимогам.

Виконуюча обов’язки головного лікаря КНП «Карлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Світлана Ковальчук повідомила, що першим етапом впровадження електронної системи є укладання декларацій з обраними сімейними лікарями, лікарями-педіатрами, які реєструють декларації в системі.  З 27.05.2019 КНП «Карлівський ЦПМСД» розпочав впровадження медичної інформаційної системи Helsi, яка складається з декількох етапів.

Також, на нараді заслухали питання про стан виконавської дисципліни за липень 2019 року.

За підсумками наради відповідальним виконавцям дано ряд доручень.