Відбулася нарада у голови райдержадміністрації Олександра Солодовника

Відбулася нарада у голови райдержадміністрації Олександра Солодовника

4 листопада 2020 року відбулася нарада у голови райдержадміністрації Олександра Солодовника по питанню спрямування у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

У нараді взяли участь керівники соціальних служб району та провідного спеціаліста-юрисконсульта відділу управління персоналом, організаційної та правової роботи апарату райдержадміністрації.

Начальник управління соціального захисту населення Тетяна Заєць проінформувала присутніх, що Розпорядженням голови Полтавської ОДА №488 від 31.08.2020 року для Карлівського району затверджено кошти в сумі 2258,508тис. грн. для придбання житла 6 особам. Всі діти вчасно подали заяви про виплату грошової компенсації і на сьогоднішній день триває процес оформлення відповідної документації.

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Ткачова повідомила, що саме центр соціальних служб здійснює соціальний супровід дитини, якій призначено грошову компенсацію, зокрема надає допомогу у відкритті спеціального рахунка та соціальну послугу консультування щодо вибору житла та оформлення права власності на нього, а також здійснює інші заходи, спрямовані на забезпечення права дитини на житло.

В ході наради голова райдержадміністрації наголосив на відповідальному ставленні кожного члена районної комісії під час проведення обстеження житлових приміщень, які планується придбавати.

За результатами проведеної наради відповідальним виконавцям дано ряд відповідних доручень.