Відбулася нарада у голови райдержадміністрації Олександра Солодовника

Відбулася нарада у голови райдержадміністрації Олександра Солодовника

08 вересня 2020 року відбулася нарада у голови райдержадміністрації Олександра Солодовника.

На порядок денний було винесено питання про стан протипожежної безпеки та охорони праці в закладах освіти району, по якому доповідала начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Слєпцова.

Як повідомила начальник, у серпні 2020 року районною комісією перевірено всі освітні заклади району щодо безпечних умов освітнього процесу, про що складено відповідні акти.

З метою забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності здобувачів освіти було забезпечено приведення матеріально-технічної бази закладів освіти у відповідність до сучасних вимог. Станом на 01.09.2020 року ремонтних робіт проведено на суму близько 1 млн. грн., технічних послуг надано на суму близько 119 тис. грн.

З метою створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти відповідно до системи HACCP придбано обладнання та електричні побутові прилади для харчоблоків на суму 666,204 тис. грн.

На виконання протиепідемічних заходів у закладах освіти використано 253,228 тис. грн.

На протипожежну безпеку в поточному році використано 186,2 тис. грн. Наразі проходить тендерна процедура по закупівлі первинних засобів пожежогасіння на суму 29,445 тис. грн.

По другому питанню щодо аудиту земель сільськогосподарського призначення у Карлівському районі присутніх проінформувала провідний спеціаліст – юрисконсульт відділу управління персоналом, організаційної та правової роботи апарату райдержадміністрації Алла Демченко.

Також, на нараді було заслухано питання про стан виконавської дисципліни за серпень 2020 року, по якому доповідала завідувач сектору документообігу  та контролю апарату райдержадміністрації Лариса Тарабан.

За підсумками наради відповідальним виконавцям дано ряд доручень.