Відбулася нарада у голови райдержадміністрації Олександра Солодовника

Відбулася нарада у голови райдержадміністрації Олександра Солодовника

24 червня 2020 року відбулася нарада у голови райдержадміністрації Олександра Солодовника.

На нараді було обговорено питання про хід виконання заходів районної комплексної програми розвитку культури і туризму на 2016-2020 роки у 2019 році, по якому доповідала завідувач сектору культури райдержадміністрації  Тетяна Обифіст.

Реалізація завдань, визначених програмою, здійснюється за рахунок коштів районного, місцевих та частково обласного бюджетів, а також, із залученням коштів приватних структур.

Завідувач сектору проінформувала присутніх про проведені роботи в рамках програми по напрямках: охорони та збереження культурної спадщини; розвитку музейної справи; розвитку бібліотечної справи; мистецької освіти; підтримки і розвитку народної творчості, культурної діяльності та організації дозвілля; капітальних ремонтів, реконструкції та будівництва; модернізації та зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури; розвитку туризму.

Загальна сума залучених коштів на реалізацію заходів Програми у 2019 році склала 6383,6 тис. грн., з них: 2286,0 тис. грн. – кошти районного бюджету, 3448,3 тис. грн. – кошти місцевих бюджетів, 384,9 тис. грн. – кошти обласного бюджету, 264,4 тис. грн. – кошти інших джерел фінансування.

Також, на нараді заслухали питання про діяльність комунальної установи «Карлівський інклюзивно-ресурсний центр», по якому доповідала начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Слєпцова.

Свою діяльність Центр розпочав 20 серпня 2019 року. За цей період  156 дітей, відповідно до заяв батьків, пройшли комплексну оцінку розвитку.

На даний час на обліку в ІРЦ перебуває 82 дитини з різними порушеннями у розвитку (порушення мовлення, затримка психічного розвитку, інтелектуальні порушення, розлади аутистичного  спектру, порушення активності та уваги).

Під час карантину надання методичної, консультативної допомоги та психолого-педагогічний  супровід дітей, які отримують послуги у Карлівському ІРЦ здійснюється шляхом використання дистанційних технологій. Консультування батьків та педагогів забезпечується фахівцями ІРЦ через індивідуальні консультації у телефонному режимі або за допомогою онлайн-ресурсів. Всі послуги в ІРЦ надаються безкоштовно.

За підсумками наради головою райдержадміністрації дано ряд доручень відповідальним виконавцям.