Відбулася нарада у голови райдержадміністрації

Відбулася нарада у голови райдержадміністрації

01 червня 2020 голова райдержадміністрації Олександр Солодовник провів робочу нараду, на якій були присутні заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Про хід виконання Закону України «Про дошкільну освіту» в частині забезпечення права дитини на доступність і безоплатність здобуття дошкільної освіти проінформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Слєпцова. Всього в районі дошкільних закладів та дошкільних підрозділів  у навчально-виховних комплексах – 17. Діти передшкільного віку на 96% охоплені дошкільною освітою у ДНЗ, НВК та Будинку дитячої та юнацької творчості. Відбувається здобуття дошкільної освіти і дітьми, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку. На сьогодні таких чотири групи. Всього педагогічного персоналу, працюючого з дошкільниками 103 особи.

Про стан упорядкування документів структурними підрозділами райдержадміністрації проінформувала завідувач архівним сектором Світлана Доброневська, про стан виконавської дисципліни за травень 2020 року – завідувач сектору документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Лариса Тарабан. За підсумками наради голова райдержадміністрації Олександр Солодовник дав відповідні доручення.