Відбулася чергова звітно-виборча конференція Карлівської районної організації ветеранів України

05 листопада 2019 року на базі районного Будинку культури відбулася чергова звітно-виборча конференція Карлівської районної організації ветеранів України, на яку прибули 74 делегати. У заході взяли участь виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Сергій Барилко, заступник голови районної ради Сергій Якуба.

Голова ради Карлівської районної організації ветеранів України Ганна Ракосій прозвітувала про проведену роботу за період з 04.11.2015 по 05.11.2019 року.  За багаторічну працю та плідну роботу Ракосій Ганну Павлівну було нагороджено спільною грамотою Карлівської райдержадміністрації та Карлівської районної ради.

Також, присутні заслухали звіт голови контрольно-ревізійної комісії Тамари Бойченко щодо фінансово-господарської діяльності протягом звітного періоду.

Далі відбулися вибори Ради ветеранів Карлівської районної організації ветеранів України, контрольно-ревізійної комісії та делегатів на конференцію Полтавської обласної організації ветеранів України.

По завершенню конференції проведено засідання пленуму ради ветеранів, на якому головою Ради ветеранів було обрано Рєзніка Миколу Івановича. Також, на пленумі було обрано президію Ради ветеранів і заступника голови Ради ветеранів.