Відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації Олександра Солодовника

Відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації

16 серпня 2020 року відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації Олександра Солодовника.

На порядок денний було винесено питання про хід виконання програми соціально-економічного розвитку Карлівського району за 8 місяців 2020 року.

Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту населення райдержадміністрації Наталія Моторна проінформувала присутніх про хід виконання вищезазначеної програми в розрізі напрямків: виконання бюджету, будівництво та інфраструктура, населення та ринок праці, соціальний захист, освіта, культура, спорт, охорона здоров'я. Під час обговорення даного питання було зазначено, що одним із найпроблемніших питань у районі є стан доріг, протяжність яких по Карлівському району становить 265,6 км.

Агентством місцевих доріг в Полтавській області у 2020 році вже відремонтовано 5 доріг обласного значення на суму 4 млн. 480 тис. грн. За даними зведеного бюджету району на ремонт комунальних доріг органами місцевого самоврядування у 2020 році передбачено спрямувати 6,5 млн. грн. Станом на 10.09.2020 року вже профінансовано 4,529 млн. грн.

Окрім цього, до обласного бюджету на проведення аварійного ремонту направлено субвенціЇ:

Мартинівською сільською радою – 1,5 млн. (дорога Максимівка-Варварівка-Мартинівка, ділянка в межах с. Мартинівка);

Карлівською міською радою – 300 тис. грн. (дорога Карлівка-Розумівка-Бабайкове, ділянка до с. Солона Балка).

Важливою проблемою для району є стан автомобільної дороги державного значення Р-11 Полтава-Красноград, яка сполучає автомагістралі міжнародного значення.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №539 від 01.07.2020 року на капітальний ремонт вищевказаної дороги в межах Карлівського району виділено 100 млн. грн. та на проведення середнього поточного ремонту – 250 млн. грн.

За даними сайту Prozorro 04.09.2020 року визначено переможця тендеру на проведення капітального та поточного ремонтів.

Також, на нараді було заслухано питання про стан підготовки житлово-комунального господарства та підприємств району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, по якому доповідав начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту населення райдержадміністрації Павло Чорноштан.

Підприємствами, установами та організаціями району проаналізовано стан проходження опалювального сезону 2019-2020 року та розроблено плани-графіки виконання робіт по підготовці об’єктів до роботи опалювальний період 2020-2021 років.

Павло Чорноштан проінформував присутніх про стан виконання зазначених планів-графіків та об’єм виконаних робіт, а також, зазначив, що закладами освіти, охорони здоров'я та культури району оплата за спожиті енергоносії здійснюється своєчасно та в повному обсязі. Станом на 10.09.2020 року заборгованість за енергоносії відсутня.

За підсумками наради головою райдержадміністрації було дано ряд доручень відповідальним виконавцям.