"Велике будівництво" у Ланнівській ОТГ

Версія для друкуВерсія для друку

"Велике будівництво" у Ланнівській ОТГ

01 липня 2020 року голова райдержадміністрації Олександр Солодовник взяв участь у плановому огляді ремонтних робіт по опорному закладу «Ланнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», який увійшов до переліку об’єктів програми «Велике будівництво».

На огляді були присутні депутат Полтавської обласної ради Юрій Тимоха, голова Ланнівської ОТГ Костянтин Удовиченко, директор школи Надія Кудрявцева, виконроб Зубань Олександр та представник компанії з установки камер.

Програма «Велике будівництво» стартувала в Україні з 1 березня 2020 року. Протягом поточного року програмою передбачено введення в експлуатацію 389 об'єктів соціальної інфраструктури, до яких входять дошкільні навчальні заклади, заклади середньої освіти, спортивні споруди, амбулаторії та лікарні.

Наразі в школі проводяться роботи з утеплення фасаду корпусу №2. Роботи проводять оперативно з дотриманням всіх вимог.

В ході зустрічі було обговорено строки завершення робіт на об’єкті, а також вирішено питання щодо встановлення камер для контролю за виконанням робіт по реалізації даного проекту, в результаті чого кожен мешканець зможе на власні очі в режимі реального часу переглянути, як реалізується «Велике будівництво» у Ланнівській школі.

Наверх ↑