Ведуться роботи по реконструкції приймального відділення Карлівської центральної районної лікарні

02 листопада 2020 року голова райдержадміністрації Олександр Солодовник оглянув приймальне відділення Карлівської центральної районної лікарні, де наразі проходить реконструкція приміщення.

Голова райдержадміністрації ознайомився з обсягом виконаних робіт і спільно з представниками організації-підрядника ТОВ «Будімперія-2017», яка стала переможцем тендерних закупівель по даному замовленню, обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Роботи по реконструкції приміщень приймального відділення будівлі центрального корпусу КНП «Карлівська центральна районна лікарня імені Л.В. Радевича», загальний обсяг фінансування яких становить 5 024,3 тис.грн., розпочалися у вересні цього року.

За підтримки народного депутата Костянтина Касая на реалізацію цього проекту спрямовано кошти з Державного фонду регіонального розвитку в сумі майже 4972,3 тис.грн., решта профінансована з місцевого бюджету.

Проектом передбачається виконання демонтажних, загальнобудівельних, сантехнічних, електромонтажних робіт, а також, улаштування вентиляції, придбання устаткування та встановлення автоматичної пожежної сигналізації, придбання устаткування та монтаж системи постачання лікувальних газів, придбання медичного обладнання та монтаж технологічного обладнання, придбання меблів та інвентарю.

На сьогоднішній день обсяг робіт, передбачених проектом, виконано на 50%.

Відповідно до плану  реконструкція приймального відділення лікарні має завершитися до 01 грудня поточного року.