В Полтавській області реалізується пілотний проект із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб

Постановою Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 року № 1154 «Про реалізацію пілотного проекту із залученням до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб» запроваджено у Полтавській області реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Учасниками пілотного проекту є непрацюючі працездатні особи з числа:

- членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;

- внутрішньо переміщених осіб.

З метою участі в пілотному проекті зазначеним особам необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем фактичного проживання/перебування та подати відповідну заяву.

Органи соціального захисту населення формують списки осіб, які виявили бажання взяти участь у пілотному проекті.

Залучення учасників пілотного проекту до роботи здійснюється державною службою зайнятості.

Дохід за шість місяців, отриманий учасником пілотного проекту у період участі в пілотному проекті, не враховується під час призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.