Урочистості до Дня матері

Урочистості до Дня матері

Відчуття рідної домівки з'являється в дитинстві і міцнішає рік від року. Звичайно, в першу чергу воно пов'язане з мамою. Маленькими і беззахисними приходимо ми в цей світ і відразу занурюємося в тепло материнської любові і турботи, чуємо її лагідний голос, що співає над нашим ліжечком. З усього цього складається дитяча пам'ять, відчуття рідного оберега дитинства.

Ти віриш, що мамин поцілунок залікує розбите коліно, ти знаєш, до кого бігти за захистом. У материнському погляді ти ніколи не побачиш фальші і хитрощів, він завжди випромінює щедрість, доброту, щирість. Очі матері начебто бачать тебе наскрізь, заглядають у душу, і тоді ти відчуваєш особливу близькість з нею. Кожна клітинка твого тіла відчуває: це моя мама! І нічого дорожчого від цього відчуття немає на світі!

З нагоди свята Дня матері у районі відбулися урочистості, у яких взяли участь голова Карлівської райдержадміністрації Сергій Костенко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Слєпцова, секретар міської ради Олег Стовбун, благочинний Карлівського округу отець Олег, голова правління благодійної організації «Фонд «Добробут, Благодійність, Розвиток» Наталія Гуріна, сільські голови, директори навчальних закладів.

На свято були запрошені матері з багатодітних родин, матері-героїні: Рєзнік Ірина Володимирівна, Жмайло Галина Іванівна, Юзвінська Ольга Василівна, Мясоїд Ольга Григорівна, Литвиненко Олена Юріївна, Білан Марія Юріївна, Бондаренко Оксана Миколаївна, Малетич Марія Василівна, Тютюнник  Галина Віталіївна.

Зі словами привітань матерям було вручено подяки за сумлінне батьківство, значний внесок у виховання дітей, збереження та розвиток сімейних традицій, підвищення рівня духовних, моральних цінностей та авторитету української родини та солодкі презенти від благодійної організації «Фонд Добробут, Благодійність, Розвиток».

Любі наші і найрідніші Матері! Прийміть сердечні вітання з прекрасним святом – Днем Матері. Нехай Ваша праця і старання будуть завжди оцінені. Нехай здоровими і щасливими зростають Ваші дітки: і рожевощока малеча, і статні юнаки та дівчата, ті,  котрі самі пізнали щастя батьківства  і ті, кому вже життя помережило скроні сріблом. Поваги Вам і шани від людей, а від Всевишнього – благословіння!