Урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України

Урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України

07 жовтня 2019 року на базі Карлівського районного будинку культури за участю представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування відбулися урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України.

З вітальним словом до майбутніх військовослужбовців звернулася перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Василець, побажала юнакам бути відданими своїм ідеалам, сім’ям, рідним, чесно й віддано виконувати свій військовий обов’язок та разом з військовим комісаром вручила призовникам подарунки.

Військовий комісар Карлівського районного військового комісаріату, підполковник Сергій Лукаш урочисто вручив призовникам їх перші військово-облікові документи - Військові квитки.

Також, зі словом до призовників звернувся очільник Карлівського районного у Полтавській області осередку Всеукраїнської громадської організації «Ветеранське Братерство» Володимир Мусяк.

Для призовників лунали музичні вітання від артистів районної сцени, після чого чергова команда призовників Карлівського району в супроводі рідних та близьких вибула до обласного збірного пункту для подальшого їх розподілу по військових частинах Збройних Сил України.