Урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України

Урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України

10 квітня 2018 року на базі Карлівського районного військового комісаріату за участю представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування відбулися урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України.

В цей день на військову службу проводжали Копіка Андрія, Кругляка Владислава, Пулька Андрія та Сущевського Валентина.

До призовників звернулися секретар міської ради Олег Стовбун, військовий комісар Сергій Лукаш, які побажали витримки, легкої служби та з  гідністю виконати свій військовий обов’язок перед Батьківщиною.

З напутнім словом до призовників звернувся і Священник Свято-Пантелеймонівського храму, отець Богдан, який вручив майбутнім воїнам Православні листівки з Молитвами воїна і за воїна та іконки-обереги.