Україна – країна вільних і нескорених

Україна – країна вільних і нескорених

Сьогодні визначний день для всього українського народу День Гідності та Свободи України. Саме 21-го листопада починається відлік подій, які стали для України історичними.

Незгода з діями тодішньої влади вивела українців спершу на головну площу столиці, а потім й інших міст України. Події розгорталися стрімко й драматично від мирних зібрань студентства до масових мітингів, палаючих шин, коктейлів молотова і бруківки, що стала зброєю в руках  протестувальників.  Трагедією  стало  те,  що  відстоювання  власної  гідності  та  свободи  шість років тому, вартувало  українцям ста шести вбитих і понад двох тисяч поранених. Такими стали наслідки трьох місяців Євромайдану.

Революція Гідності не тільки сколихнула країну хвилею величного патріотизму, а й показала важливість національної ідеї тому, що українські народні герої відстояли національні інтереси та європейський вибір України, визначили цивілізований шлях для майбутніх  поколінь  своєю  непохитністю  та  самопожертвою  і  подали  історичний  приклад  того,  як  солідарність,  братерство  і  взаємоповага  між  сотнями  тисяч  людей  згуртовує  всіх   до  спільної  мети.

З цієї нагоди, у м. Карлівка відбулися урочисті заходи за участю керівників району та міста, представників трудових колективів, громадських організацій, учасників АТО, учасників Революції Гідності та громадськості. Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Сергій Барилко, голова районної ради Юрій Ткачов, міський голова Олександр Наконечний поклали квіти до пам’ятного знака Великого борця за свободу та незалежність нашої держави, генія українського народу Тараса Шевченка.

Під час мітингу присутні хвилиною мовчання вшанували усіх, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України.

Цього дня ми віддаємо шану громадянському подвигу справжніх патріотів, які довели  всьому світові, що Україна - це територія Гідності і Свободи, країна вільних і нескорених людей, готових боротися за свою державу.

Сотні сердець, які згоріли за перемогу, запалили мільйони інших сердець. Люди, які ціною власного життя змінили історію України, активісти, які полягли на Майдані – вихідці з різних регіонів країни, представники різних національностей, вікових груп і віросповідання,  але  їх  назавжди  об’єднали   любов  до  Вітчизни  та  прагнення  змінити  життя  кожного  українця  на  краще.