Україна - країна нескорених!

Україна - країна нескорених!

12 жовтня 2018 року у м.Карлівка за участю виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Тетяни Василець, голови районної ради Петра Світлика, секретаря міської ради Олега Стовбуна, військового комісара Карлівського районного військового комісаріату Сергія Лукаша, учасників антитерористичної операції, представників трудових колективів, громадських організацій та громадськості відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисника України.

Свято День захисника України встановлено 14 жовтня 2014 указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

Сьогодні ми з гордістю вшановуємо подвиг нескорених українців і висловлюємо слова щирої вдячності  людям , які захищали Соборність  і незалежність України в 20 столітті  і продовжують її відстоювати   в 21 столітті.

Біля пам’ятної стели мешканцям Карлівського району, які віддали своє життя за свободу та незалежність України – Дмитру Барвіну та Миколі Демиденку, відбувся мітинг та покладання квітів. Керівники привітали захисників зі святом та подякували їм за мужність, героїзм, відвагу, за сьогоднішній день.

Також, квіти поклали до Меморіалу Слави, до братської могили воїнам, які загинули у роки Другої світової війни, та до пам’ятного знака борцю за свободу і незалежність українського народу Т.Г. Шевченку.

Під час урочистостей відзнаками Президента України «За участь в антитерористичній операції» було нагороджено когорту учасників АТО:  Анатолія Токара, Сергія Петровського, Юрія Токара, Віталія Мокієнка, Олександра Іщенка. Відзнаки «Учасник АТО» вручено Юрію Зайцеву, Дмитру Іванову, Владиславу Мовчану, Віктору Морозу, Юрію Хараку, Олександру Яловезі, Сергію Газенку, Віталію Власенку, Владиславу Дебелому, Олександру Жидкову.

Наприкінці заходу священник Свято-Пантелеймонівського храму, отець Богдан закликав присутніх до спільної молитви за тих, хто зараз на Сході боронить кордони нашої держави, та за тих, хто вже ніколи не повернеться на поріг рідної домівки.