У районі відзначили День Збройних Сил України та Міжнародний день волонтера

У районі відзначили День Збройних Сил України та Міжнародний день волонтера

6 грудня українці відзначають одне з найважливіших національних свят – День збройних сил України.

Українське військо спирається на багатовікову історію та славні традиції. На сьогодні Збройні сили України налічують понад 200 тисяч військовослужбовців. З них близько 140 тисяч служать в Сухопутних військах. Щодня тисячі бійців ЗСУ захищають країну на передовій, охороняють її кордони на землі, у воді та в повітрі. У день ЗСУ військовослужбовці традиційно приймають привітання від друзів, рідних і близьких, а також від побратимів, командирів та політиків. З цією датою пов'язані важливі соціальні та волонтерські ініціативи.

Тож, сьогодні у районі відзначили День Збройних Сил України та Міжнародний день волонтерів.

Зранку  керівники району, представники Карлівського районного військового комісаріату, Карлівського ВП ГУНП України у Полтавській області та трудових колективів установ району вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців покладанням квітів до пам’ятного знака мешканцям Карлівського району, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.

Цього ж дня на базі районного Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт, на якому були присутні виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Сергій Барилко, заступник голови районної ради Сергій Якуба, військовий комісар Карлівського районного військового комісаріату Сергій Лукаш, керівники сільськогосподарських підприємств, військовослужбовці, представники трудових колективів, громадських організацій, засобів масової інформації та учнівська молодь.

З промовою до присутніх звернувся військовий комісар Сергій Лукаш, який розповів про перебіг подій з 2014 року та становлення української армії, про неоціненний внесок та підтримку волонтерів у протистоянні ворогу. Подякував усім, хто з гідністю виконує військовий обов’язок та всім, хто підтримує українську армію. Привітав солдата Сергія Савчука із присвоєнням чергового військового звання «старший солдат».

Нагрудним знаком Фонду ветеранів військової розвідки «За заслуги» були нагороджені Володимир Мусяк, Юрій Іваніщак, Олексій Веремієнко, Максим Пачула.

Грамотами Полтавського обласного військового комісаріату за вірність військовій присязі, сумлінне виконання службових обов’язків, мужність і героїзм, проявлені під час виконання бойових завдань в ході проведення антитерористичної операції нагороджений Віталій Хміль; за реалізацію основних принципів військово-патріотичного виховання учнівської молоді та активну громадянську позицію нагороджені Олександр Шевченко, Микола Герасименко; за активну громадянську позицію, волонтерську діяльність та вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави були нагороджені генеральний директор СТОВ «Вітчизна» Володимир Литвин, генеральний директор ПСП «Орач» Олег Бегмат, директор СТОВ «Світоч» Василь Кириченко.

Також, грамотами Полтавського обласного військового комісаріату за активну громадянську позицію та гідне виховання дітей були нагороджені матері, чиї сини свідомо вступили до лав Збройних сил України на строкову службу: Наталія Білоконь, Тетяна Пишненко, Світлана Шершень.

Під час урочистостей присутні у залі хвилиною мовчання вшанували загиблих військовослужбовців, які ціною свого життя боронили кордони нашої країни.

Далі відбувся святковий концерт у виконанні артистів районної сцени.

У День Збройних Сил України бажаємо військовослужбовцям гордо стояти на сторожі спокою Батьківщини, легко відбивати всі навали з боку противника, усувати будь-які проблеми і перешкоди на горизонті, зберігати спокій і оптимізм душі, берегти щастя й доброту в серці!