У районі відзначили День визволення Карлівщини від фашистських загарбників

У районі відзначили День визволення Карлівщини від фашистських загарбників

20 вересня 2019 року у районі відбулися заходи з нагоди відзначення 76-ї річниці визволення Карлівщини від фашистських загарбників.

Виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Тетяна Василець, голова районної ради Юрій Ткачов, секретар міської ради Олег Стовбун, військовий комісар Карлівського районного військового комісаріату Сергій Лукаш, голова Карлівської районної організації ветеранів України Ганна Ракосій, представники трудових колективів та громадських організацій поклали квіти до братської могили воїнів, які загинули у роки Другої світової війни та до Меморіалу Слави, де відбувся урочистий мітинг.

До всіх присутніх зі словами привітань звернулася виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Тетяна Василець. Вона висловила подяку всім тим, завдяки кому ми живемо на своїй землі, та закликала всіх шанувати та пам’ятати подвиг наших визволителів. Також, подякувала всім, хто зараз виборює нашу свободу на сході України.

Військовий комісар Карлівського РВК, підполковник Сергій Лукаш вручив подяки військовозобов’язаним оперативного резерву І черги, учасникам ООС та тим, хто активно бере участь в організації призову громадян на військову службу: Буцьківському Сергію Петровичу, Пачулі Роману Юрійовичу, Пачулі Максиму Петровичу, Родику Олександру Анатолійовичу та Буньці Вікторії Петрівні.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів, які виборювали для нас свободу та незалежність.