У районі відзначили 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У районі відзначили 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Все далі відходять грізні і важкі роки Другої Світової війни, але не згасає пам'ять про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів. Якою дорогою ціною далася ця перемога! Скільки життів забрала та страшна війна! Скільки доль зруйнувала вона!

У вогнище війни було втягнуто 80% населення земної кулі. Друга Світова тривала довгих 6 років. Вона пронеслася над величезними територіями Європи, Азії й Aфрики, охопила простори всіх океанів. У цій війні загинуло близько 60 млн. осіб, не говорячи вже про поранених і тих хто пропав безвісти. Лихо й страждання, які пережили люди, незмірні. Війна нагадує про себе тисячами обелісків і братських могил. Вони святиня нашої пам’яті.

Та поруч із ветеранами Другої світової, що ще живуть на цій землі, стоять їх онуки і правнуки, які теж пізнали жахіття війни, біль втрати побратимів, сум за домівкою і рідними… З величезним почуттям нескореності перед ворогом і любові до рідної землі, вони відстоювали і продовжують відстоювати свободу Батьківщини на сході України.

Сьогодні, 9 травня 2020 року, з нагоди відзначення 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, керівники району та міста, Карлівського районного військового комісаріату та Карлівської районної організації ветеранів України поклали квіти до братської могили воїнів, які загинули у роки Другої світової війни, до пам’ятного знаку мешканцям Карлівського району, які віддали своє життя за свободу і незалежність України та до Меморіалу Слави.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів у роки Другої світової війни та тих ветеранів, які не дорахували днів до 75-ї річниці перемоги, а також, наших земляків, Дмитра Барвіна, Миколу Демиденка та Юрія Коновода, що загинули у ході антитерористичної операції на сході України.

Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, тим, хто сьогодні виборює нашу незалежність, піднімає з руїн і відроджує Україну. Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов'язку — це високий приклад для наслідування. Наш обов'язок — бути гідними вашого життєвого подвигу, утверджуючи мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

Любіть і бережіть Україну, бережіть себе!

Слава Україні!!! Героям слава !!!