У районі відбулися традиційні спортивні змагання, присвячені Дню Державного Прапора України та 29-ій річниці Дня Незалежності України

У районі відбулися традиційні  спортивні змагання,

присвячені  Дню Державного Прапора України та

29-ій річниці Дня Незалежності України

З 22 по 24 серпня 2020 року у районі відбулися традиційні  змагання з міні-футболу, пляжного волейболу, шахів, шашок та гирьового спорту, присвячені  Дню Державного Прапора України та 29-й річниці Дня Незалежності України, у яких взяли участь учасники з м. Карлівка, с. Білухівка, с. Варварівка, с. Голобородьківське, с. Лип’янка, с. Мартинівка, с. Попівка, с. Федорівка та Ланнівської ОТГ.

На заходах були присутні голова райдержадміністрації Олександр Солодовник, перший заступник міського голови Сергій Бобрицький, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександр Четвериков, начальник відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Слєпцова. Керівники з вітальними словами звернулися до учасників спортивних змагань та побажали перемоги найсильнішим.

Змагання проводилися за правилами, затвердженими Центральною  Радою спортивних  організацій. Загалом у змаганнях взяли участь 96 учасників.

За результатами змагань переможні місця розподілилися наступним чином.

22 серпня у змаганнях з міні-футболу 1 місце виборола команда «Колос» (с. Варварівка),  2 місце – «Молодь» (м. Карлівка).

23 серпня у змаганнях з пляжного волейболу 1 місце зайняла «Зоря» (с. Нижня Ланна), 2 місце – «Молодь» (м. Карлівка).

Цього ж дня у змаганнях з гирьового спорту, які проходили у різних вікових групах та вагових категоріях, брали участь хлопці та дівчата.

У віковій групі 2006 року народження серед дівчат перемогу здобули:

Зуєва Катерина – 1 місце (тренер Олег Коломієць);

Власенко Анна – 2місце (тренер Олег Коломієць);

Шапошник Анна – 3 місце (тренер Олег Коломієць).

У віковій групі 2005 року народження і старше перемогу розділили:

Блищик Руслана – 1 місце (тренер Олег Коломієць);

Кремель Ярослава – 2 місце (тренер Микола Ткаченко);

Мельник Анастасія – 3 місце (тренер Микола Ткаченко).

Серед хлопців у ваговій категорії до 50 кг. (вікова група 2006 року народження) 1 місце зайняв Власенко Тимофій (тренер Олег Коломієць), 2 місце - Лось Артем (тренер Олег Коломієць), 3 місце – Вєтров Віталій (тренер Олег Коломієць).

У ваговій категорії вище 50 кг. (вікова група 2006 року народження) 1 місце зайняв Коломієць Валерій (тренер Олег Коломієць), 2 місце - Лисенко Ярослав (тренер Микола Ткаченко), 3 місце - Положій Данило (тренер Олег Коломієць).

У ваговій категорії до 68 кг. (вікова група 2006 року народження і старше) 1 місце зайняв Свириденко Олександр (тренер Олег Коломієць), Шкіль Єгор (тренер Олег Коломієць), Харьков Євгеній (тренер Олег Коломієць).

У ваговій категорії більше 68 кг. (вікова група 2006 року народження і старше) 1 місце зайняв Улько Максим (тренер Олег Коломієць), 2 місце – Чуйко Антон (тренер Микола Ткаченко), 3 місце – Приліпко Владислав (тренер Олег Коломієць).

24 серпня у змаганнях з «шашок-64» 1 місце зайняв Грідюшко Андрій, 2 місце - Подушкін Михайло, 3 місце – Нечай Юрій.

У змаганнях з шахів 1 місце дісталося Кінашу Миколі (с. Білухівка), 2 місце – Брижнику Григорію (с. Попівка), 3 місце – Кукушкіну Валерію  (ВФСТ «Колос»). У категорії людей з обмеженими можливостями 1 місце виборов Цись Василь, а серед ветеранів 1 місце зайняв Коваленко Анатолій.

Всі учасники були добре підготовлені, змагання проходили в дружній атмосфері.