У Карлівській центральній районній лікарні проводяться роботи по забезпеченню подачею кисню ліжкового фонду

Станом на 01 жовтня 2020 року у Карлівській центральній районній лікарні із загальної кількості ліжкового фонду точками доступу до кисню були забезпечені лише 14 ліжкомісць, з яких тільки 7 могли використовуватися для хворих на COVID-19.

За рахунок коштів районного бюджету в сумі 91,098 тис. грн. протягом жовтня місяця вдалося зробити розводку точок доступу кисню ще до 14 ліжок у інфекційному відділенні центральної районної лікарні.

Минулого тижня Карлівський район отримав субвенцію з державного бюджету у сумі 1 млн. 435 тис. грн. на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров'я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19. За рахунок цих коштів  у Карлівській районній лікарні планується обладнати точками доступу до кисню з установкою кріоциліндрів ще 80 ліжок, загальна вартість робіт та обладнання становить 1 млн. 250 тис., решта спрямована на закупівлю 5-ти кисневих концентраторів.

На сьогодні в лікарні уже наявні 4 концентратори, з яких 3 придбані  за кошти Фонду розвитку територій області, а ще 1 концентратор лікарня отримала  в рамках благодійної допомоги від  ТОВ «Ліки Полтавщини».

Загальна кількість ліжкового фонду у лікарні становить 130 ліжок. При виконанні запланованих робіт забезпеченість точками доступу ліжкомісць до кисню становитиме 83% від загального показника, що значно покращить умови лікування важкохворих пацієнтів.

Активна робота щодо забезпечення районної лікарні необхідним обладнанням та достатнім запасом кисню здійснюється з метою якомога оперативніше і ефективніше реагувати на загрози сьогодення, пов’язані з поширенням коронавірусної інфекції у районі, та збереження людського життя і здоров'я.