У Карлівці вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

У Карлівці вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

У 2020 році виповнюються 34-і роковини Чорнобильської трагедії. 24 квітня 2020 року від імені всіх жителів району голова райдержадміністрації Олександр Солодовник, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Василець, керівник апарату райдержадміністрації Сергій Барилко, голова районної громадської організації товариства «Союз Чорнобиль» поклали квіти до пам’ятного знаку Жертвам Чорнобиля. Олександр Солодовник наголосив, що попри складні часи обов’язок кожного з нас вшанувати героїв, які у різний час самовіддано рятували нашу землю, не допустивши розповсюдження смертельної небезпеки.

«Згадаймо і вшануймо ліквідаторів, вогнеборців, які затулили собою не лише Україну, а й усе людство. Згадаймо всіх, кому обірвало життя це рукотворне лихо» - підкреслив голова райдержадміністрації.