Соборна Україна - єдина й неподільна!

Соборна Україна - єдина й неподільна!

22 січня 2019 року з нагоди відзначення у районі 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в м. Карлівка відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятного знака Тарасу Шевченку.

На заході були присутні виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Сергій Барилко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ігор Дроздович, секретар міської ради Олег Стовбун, представники трудових колективів, громадських організацій, засобів масової інформації.

Під час урочистостей учень 10 класу ЗОШ №3 м.Карлівка Олег Шахмамедов продекламував вірш «Соборна Україна».

Присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих активістів Євромайдану та  учасників антитерористичної операції. До пам’ятної стели мешканцям Карлівського району, які віддали життя за свободу і незалежність України – Дмитру Барвіну та Миколі Демиденку, покладено квіти.