Слава визволителям України

Слава визволителям України

20 вересня 2018 року з нагоди відзначення  Дня визволення Карлівщини від фашистських загарбників за участю в.о. голови райдержадміністрації Тетяни Василець, заступника голови райдержадміністрації Олександра Артеменка, голови районної ради Петра Світлика, заступника міського голови Сергія Тарасовського, голови Карлівської районної організації ветеранів Ганни Ракосій, ветеранів та представників трудових колективів відбулася  передача Всеукраїнської  естафети пам’яті «Слава визволителям України».

Делегація з Чутівського району  у складі голови райдержадміністрації  Сергія Апряткіна, голови ветеранської організації району Григорія Томаса  та ветеранів району передали книгу пам’яті Чутівського району представникам Карлівського району.

Керівники та ветерани поклали квіти до братської могили воїнів, що загинули у роки Другої світової війни, до пам’ятної стели мешканцям Карлівського району, які віддали своє життя за свободу і незалежність України - Дмитру Барвіну, Миколі Демиденку, та до Меморіалу Слави.

Виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Тетяна Василець привітала всіх зі святом, висловила вдячність ветеранам за їх подвиг, побажала всім міцного здоров'я, злагоди, родинного тепла та мирного неба над головою.

У своєму виступі голова Чутівської райдержадміністрації Сергій Апряткін зазначив, що Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України» — це лише одна ланка в ланцюгу народної пам’яті. І кожен з нас має зробити все від нього залежне, щоб цей ланцюг не розірвався, щоб не перервався зв’язок поколінь. У цей день, ми вшановуємо всіх визволителів м. Карлівка та Карлівського району, а також схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя за визволення Батьківщини. Подвиг захисників Вітчизни назавжди залишиться у нашій пам’яті. Ми є нащадками славного покоління наших предків, які завоювали нам мирне сьогодення.  Наш  обов’язок – бути гідними їхнього подвигу. Усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на нашій рідній та вільній українській землі».

За вагомий особистий внесок у захист державного суверенітету, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку,  патріотичне виховання молоді, почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації було нагороджено учасника АТО Івана Моторного.

Присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих визволителів нашої Батьківщини.