Шановні працівники соціальної сфери!

Версія для друкуВерсія для друку

Шановні працівники соціальної сфери!

На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота - соціальна підтримка населення, допомога та підтримка тих, хто цього найбільше потребує: літні люди, соціально незахищені верстви населення, люди з обмеженими можливостями чи ті, хто волею долі опинився у складних життєвих обставинах. Робота працівників соціальної сфери вимагає не просто сумлінного виконання службових обов’язків, а насамперед людяності, розуміння, милосердя.

Саме від соціальних працівників залежить ефективність реалізації державної соціальної політики, яка стала на шлях реформування. Я переконаний, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію.

Щорічно у першу неділю листопада в Україні згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначається День працівника соціальної сфери.

Отож, у день професійного свята прийміть найщиріші слова вдячності за щоденну, наполегливу та самовіддану роботу, за те душевне тепло, яке ви віддаєте людям.

Сердечно бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

 

З повагою,

голова райдержадміністрації                                                                                                             Олександр Солодовник

Наверх ↑