Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Щиро вітаю з професійним святом всіх, хто пов’язав своє життя із нафтогазовою промисловістю.
Ви присвятили себе нелегкій, але важливій справі – розбудові паливно-енергетичного комплексу держави, динамічний розвиток якого – запорука успішної перебудови економіки України, її енергетичної незалежності та національної безпеки.

Висловлюю щиру вдячність всім працівникам - робітникам, інженерам, технікам і службовцям, керівникам підприємств нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, які щоденно проявляють самовідданість і майстерність, відповідальне ставлення до своєї справи, забезпечуючи надійну роботу складного технологічного комплексу.

Бажаю наснаги, оптимізму, стабільності та нових досягнень. Нехай робота дарує Вам тільки радість і успіх, робочі будні будуть спокійними і щасливими. Нехай свято наповнює радістю та гордістю за професійні здобутки, а ваша відданість своїй справі спрацьовує на благо народу України!

З повагою,
голова райдержадміністрації Олександр Солодовник