Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам'яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Щиро вдячний працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек, мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за збереження і розвиток джерел духовності.

Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної енергії!

Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

З повагою,

голова райдержадміністрації                                                                                       Олександр Солодовник