Шановні працівники державної служби!

Шановні працівники державної служби!

Вітаю вас з професійним святом – Днем державної служби!
Вірно і чесно служити своєму народові та державі в ім’я її процвітання в усі часи було почесним обов’язком державного службовця. Бути представником держави – це не лише висока честь, але й велика відповідальність.
Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

Бажаю усім державним службовцям, щоб кожен день Вашого життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку, невичерпної енергії, нових звершень та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України!
Зичу вам щастя, міцного здоров’я та творчої наснаги!

З повагою, голова райдержадмінстрації                                                                                                              Олександр Солодовник