Розпочато ремонт кабінетів поліклінічного відділення КНП "Карлівська центральна районна лікарня ім. Л.В. Радевича"

10 липня 2020 року голова райдержадміністрації Олександр Солодовник, головний лікар КНП «Карлівська центральна районна лікарня ім. Л.В. Радевича» Олександр Сіренко, заступник головного лікаря КНП «Карлівська центральна районна лікарня ім. Л.В. Радевича» Наталія Кравченко оглянули стан виконання ремонтних робіт у кабінетах поліклініки, які здійснюються за кошти Фонду розвитку територій області.

На даний час розпочато ремонт у двох кабінетах. Всього ж поступово заплановано відремонтувати 6 кабінетів.

Голова райдержадміністрації Олександр Солодовник ознайомився з проектно-кошторисною документацією та наголосив, що до виконання ремонтних робіт необхідно залучати інженера по технічному нагляду на початкових етапах, а не при завершенні ремонту. Адже професійний нагляд дозволить провести ремонтні роботи якісно з дотриманням усіх норм та уникнути аварійних ситуацій в майбутньому, а сам процес роботи завжди простіше скоригувати, ніж усувати недоліки та дефекти вже після завершення ремонту.

Робітники організації-підрядника, зазначили, що для проведення робіт використовують якісні матеріали. Електропроводка буде замінена таким чином, щоб не було навантаження на мережу. При цьому використовуватиметься міцний багатожильний мідний кабель, стійкий до пошкоджень.  Ремонт всіх 6 кабінетів планується завершити протягом двох місяців.