Ремонтні роботи підходять до завершення і Мартинівська загальноосвітня школа вже має «нове обличчя»

Версія для друкуВерсія для друку

Ремонтні роботи підходять до завершення і Мартинівська загальноосвітня школа вже має «нове обличчя»

Ще зовсім нещодавно в рамках Національної програми «Велике будівництво» було розпочато роботи по реконструкції будівлі з комплексною термомодернізацією та створенням нового освітнього простору опорного закладу Мартинівська загальноосвітня школа I-III ступенів Карлівської районної ради Полтавської області, загальна кошторисна вартість яких становить 13 млн.633 тис. грн.

На співфінансування даного проекту 20,8% коштів від загальної вартості, а це 2,832 млн. грн., виділено з районного бюджету та бюджету Мартинівської сільської ради, решта коштів на реалізацію проекту спрямовувалася з Державного фонду регіонального розвитку. 

Щотижня голова райдержадміністрації Олександр Солодовник спільно з заступником голови райдержадміністрації Тетяною Василець проводять виїзні наради щодо контролю за станом виконання робіт, в яких беруть участь начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Слєпцова, Мартинівський сільський голова Віктор Котенко, проектувальник Олександр Сопільняк та представники організації-підрядника ТОВ «Будімперія 2017».

На сьогоднішній день у школі повністю замінено покрівлю, здійснено монтаж системи опалення, виконано внутрішні ремонтні роботи та на 80% виконано роботи по утепленню і оздобленню фасаду.

Наразі ремонтні роботи підходять до завершення і Мартинівська загальноосвітня школа вже має «нове обличчя». 

Наверх ↑