Ремонтні роботи кабінетів поліклінічного відділення Карлівської центральної районної лікарні йдуть за графіком

22 липня 2020 року голова райдержадміністрації Олександр Солодовник спільно з головним лікарем КНП «Карлівська центральна районна лікарня ім. Л.В. Радевича» Олександром Сіренком та заступником головного лікаря Наталією Кравченко перевірили хід виконання ремонтних робіт  кабінетів поліклінічного відділення.

На сьогоднішній день у 2 кабінетах, які почали ремонтуватися першими, уже проведено вирівнювання стін, завершується монтаж електропроводки та стелі. У інших кабінетах проводяться підготовчі роботи.   У всіх кабінетах встановлено металопластикові двері.

Ремонтні роботи йдуть без відхилень від графіка.