Ремонт кабінетів поліклінічного відділення Карлівської центральної районної лікарні завершено

07 вересня 2020 року голова райдержадміністрації Олександр Солодовник, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Василець спільно з головою районної ради Юрієм Ткачовим, депутатом обласної ради Володимиром Литвином в рамках робочого візиту відвідали КНП «Карлівська центральна районна лікарня ім. Л.В.Радевича», де напередодні завершилися ремонтні роботи шести кабінетів поліклінічного відділення районної лікарні.

На проведення ремонтних робіт були виділені кошти з Фонду розвитку територій області.

В супроводі головного лікаря КНП «Карлівська центральна районна лікарня ім. Л.В.Радевича» Олександра Сіренка та заступника головного лікаря Наталії Кравченко керівники оглянули відремонтовані кабінети та обговорили перспективи покращення інших приміщень центральної районної лікарні.